شرکت اوزجیلانلارترکیه / Ozceylanlar

 در سال 1985 تولید خود را بر روی محصولات بخش هیدرولیک متمرکز کرد. از امروز در امکانات مدرن خود مجهز به پارک ماشین آلات جدید در منطقه صنعتی سازمان یافته سوم قونیه با مساحت بسته 10000 متر مربع و فضای باز 50000 متر مربع؛
سیلندرهای هیدرولیک،
• سیلندرهای تلسکوپی،
•پمپ های پیستونی،
• پمپ های دنده ای،
• شیرهای هیدرولیک،
• کیت های هیدرولیک،
• عناصر مدار هیدرولیک،

تولید خود را انجام می دهد. Özceylanlar A.Ş ظرفیت تولید 20000 سیلندر هیدرولیک، 25000 پمپ هیدرولیک و 20000 المان مدار هیدرولیک در سال دارد. شرکت ما 80 درصد از تولید خود را به حدود 40 کشور مختلف به ویژه منطقه خاورمیانه و کشورهای اتحادیه اروپا صادر می کند.
کلیه عملیات ماشینکاری، آبکاری کروم سخت، مونتاژ و آزمایش در تاسیسات Özceylanlar A.Ş. سایر قطعات مانند ریخته گری، آهنگری، عملیات حرارتی، آب بندی و مواد اتصال از شرکت های زیر صنعت که مطابق با رویه های ISO/TSE 16949 تولید می کنند، تهیه می شود.
 محصولات اوزجیلانلار را از دیزل خودرو به صورت مستقیم خرید کنید

متعهد به توسعه راه حل های فنی برای درخواست مشتریان است، به مطالعات تحقیق کت ما که و توسعه اهمیت می دهد و از حمایت شورای تحقیقات علمی و فنی ترکیه (TÜBİTAK) برخوردار می شود. ما به همکاری با دانشگاه ها در این زمینه ادامه می دهیم.

تمام آزمایشات و آزمایشات لازم توسط کادر فنی متخصص ما در آزمایشگاه خود ما انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که تمام محصولاتی که تولید می کنیم می توانند برای مدت طولانی بدون از دست دادن خواص فیزیکی و شیمیایی خود کار کنند.

شرکت ما دارای TS 11552 انطباق کیفیت و گواهینامه های CE است. با سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و RINA ISO 3834-2:2006 کار می کند.