به فروشگاه دیزل خودرو خوش آمدید

دانلود اپلیکیشن ورود ثبت نام
شماره ۱۰ رقمی کد zf حک شده روی قطعات

پشتیبان مشتری گفتینو

به فروشگاه دیزل خودرو خوش آمدید!

با افتخاراعلام میداریم فروشگاه دیزل خودرو در راستای تکریم شما مشتریان گرامی در سال 1375،با هدف عرضه مستقیم کالاها و همچنین حمایت از تولیدات برتر داخلی و خارجی و نیز،حفاظت از حقوق مصرف کننده درمقابل کالاهای نامرغوب و طرح ارائه شده دربازار توزیع لوازم یدکی خودرویی سنگین،تاسیس گردیده است کادر فنی این فروشگاه متشکل شده از  استادکاران با تجربه در امر تعمیر و تجهیز  با سابقه40 ساله و همچنین متخصیصن فنی در امر تولید وتشخیص متالوژی تولید ساخت قطعات خودرویی سنگین می باشد.
هم اکنون این فروشگاه ارائه دهنده تمامی قطعات موتوری ،گیربکسی و دیفرانسیل کامیونهای مرسدس بنزنسل جدید و قدیم  وهمچنین ارائه دهنده قطعات گیربکسهای تونلی 160/190/130/150/220/181 واویکویی 440/330/720 وفاو ، مان ،هوو ،.... می باشد.

ما در سایت و ربات و همچنین اپلی کیشن دیزل خودرو بر دو محور اساسی تکیه داریم  این دو محور..... 1- ارايه قطعات با کیفیت و تولیدات برند های برتر در تولید قطعات یدکی خودوریی سنگین است و 2- ارتباط ما بین دارندگان قطعات دست دوم اعم از فروشندگان قطعات اراقی و دست دوم و رانندگانی که قطعات دست دوم دارند  ، میباشد 

  • شما میتواند برای محور اول یعنی خرید قطعات نو از سه منوی (محصولات ، جستجو ،ارسال لیست ،ارتباط با فروشگاه ) استفاده کنید 
  •  برای محور دوم مان شما میتواند در طریق منوی گالری دوست دوم اقدام نمایید ....

دیزل خودرو همواره سعی داشته تا با استفاده از امکانات بروز اوج خدمات رسانی و شفافیت را به اعضای خود داشته باشد. لذا این فروشگاه برای رسیدن به این اصل و به منظور ایجاد یک پل ارتباطی قدرتمند، اقدام به تاسیس یک سایت قوی ویک ربات غول پیکر تلگرامی ، کرده است و همواره سعی داشته تا تحولی عظیم در سطح خدمات رسانی به جامعه هدف خود که متشکل از واردت کنندگان و صادر کنندگان ، عمده فروشان ،فروشندگان ، استادکاران و  کامیوندارن عزیز و زحمت کش که در عرصه خرید و فروش و توزیع و مصرف لوازم یدکی خودرویی سنگین ، ایجاد بنماید و با اهدافی چون  : 1)حمایت از تولید کنندگان برتر داخلی و خارجی  2) 3) ارسال سریع کالا به جای جای نقاط کشور پهناور ایران 4) ارتباط فی مابین رانندگان و استادکاران مختلف در جایجایی ایران پهناور 5)ارتباط بین رانندگان تا سعی شود بیشتر نیازمندهای رانندگان از همکاران خود برآورده کنند(با استفاده از منو گالری دست دوم) در خدمت همران و حمایت کنندگان خود میباشد.
خواهشمندیم با معرفی( سایت و ربات ما) به همکاران و دوستان خود ،ما را در رسیدن به این هدف یاری نماید.

با تشکر  دیزل خودرو